şifremi unuttum | üye olmak istiyorum

Kolay İcra Takibi Nedir ?

Avukatların takip taleplerini %100 UYAP uyumlu olarak, en kolay ve en hızlı şekilde hazırlayabilmeleri için tasarlanmış olan, tamamı internet tabanlı kurgulanmış bir e-iş sistemdir.

Kolay İcra Takibi ile artık internet erişimi olan her yerde, 7 gün 24 saat tüm takip talebi işlerinizi ve icra dosyalarınızı kolaylıkla yönetebileceksiniz.

Ödeme takibi ve faiz hesabı şimdi çok kolay.
Kolay İcra Takibi, yaratmış olduğunuz takipleriniz ile ilgili yapılmış olan ödemeleri toplam tutardan düşüyor ve işlemiş faizleri buna göre yeniden hesaplıyor.
detaylı bilgi
'Atıl' duruma düşen takiplere artık son !
Kolay İcra Takibi, gelişmiş hatırlatma mekanizmaları ile, başlatmış olduğunuz takiplerinizin haberiniz olmadan atıla düşmesini engelliyor.
detaylı bilgi
Masraflar kontrol altında.
Kolay İcra Takibi ile yaratmış olduğunuz takip taleplerinize ait icra masrafı, vekalet ücreti, tahsil harcı vb. ek masrafları sistem otomatik olarak hesaplıyor ve örnekleri ona göre oluşturuyor.
detaylı bilgi

Kolay İcra Takibi hayatınızı nasıl kolaylaştırır ?

"Hızlı ve aslında detayların gözüktüklerinden önemli olduğu bir zamanda yaşıyoruz ve yorucu olan da bu detayları her zaman ve doğru şekilde farkedebilmek..."

İcra taleplerinizi oluştururken ve takip ederken ise bu teknik detaylar ile uğraşmamanız için size "Kolay İcra Takibi" sistemini öneriyoruz. Sisteme üye olarak aşağıdaki özelliklerde bir icra takip sistemine sahip olacaksınız ;