şifremi unuttum | üye olmak istiyorum
Gizlilik İlkeleri
www.kolayicratakibi.com kullanıcıları, hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini www.kolayicratakibi.com ile paylaşmaktadırlar.

www.kolayicratakibi.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar.

www.kolayicratakibi.com kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir.

Kullanıcıların www.kolayicratakibi.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, www.kolayicratakibi.com, hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkına sahiptir.

www.kolayicratakibi.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1.Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise,
2.www.kolayicratakibi.com'nun kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,
3.Kullanıcının, www.kolayicratakibi.com’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,
4.Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikte çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,
5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde

www.kolayicratakibi.com, bu ilkeleri değiştirme hakkına sahiptir. Kişisel bilgilerinizin kullanımında önemli bir değişiklik yaparsa, www.kolayicratakibi.com'da dikkat çekici bir duyuru yayınlayarak sizi bilgilendirecektir.